داستان لاویشه

لاویشه فراتر از یک داروخانه آنلاینه

ما آدم هاهمیشه تلاشمون اینه که جلوه‌ای ناب از حضور خودمون رو به نمایش بزاریم و این اتفاق میسر نمیشه جز اینکه در مسیر زندگی جزیی از طبیعت باشیم...

اصالت وجود هر فرد متفاوت و ارزشمنده پس همیشه سعی کنیم که هر آنچه که هستیم رو قوت ببخشیم و از تبدیل شدن به هر آنچه که مارو از خود واقعیمون دور میکنه دوری کنیم،

لاویشه از طبیعت سرچشمه گرفت به رنگ باران بهاری ، و تلاش می کند که هرآنچه افراد برای داشتن زندگانی سالم به آن نیاز دارند را فراهم کند.

لاویشه یعنی فاخر و ما مفتخریم که در این مسیر همراه شما باشیم.

 

هدف لاویشه

 

برامون پیش اومده که داروها و لوازم آرایشی و بهداشتی مون رو تهیه کردیم ولی چگونگی استفاده از اون رو بلد نیستیم یا خوب بهمون توضیح ندادن؟!؟!

 برامون پیش اومده که تو خرید با یه عالمه برند روبرو شدیم و هرجا هم که سر زدیم نتونستیم چیزی که مناسب خودمون باشه رو پیدا کنیم؟!؟

برامون پیش اومده که نمیدونیم آیا محصولی که خریدیم اصله ؟ به درد پوست یا موی ما میخوره ؟!؟!

خیلی وقتا برامون پیش اومده که مشکلی داشتیم و خواستیم با دکتر داروساز مشورت کنیم و خیلی اتفاقات دیگه...

در واقع تو سرزمین ما فاصله بین بیمار و درمانگر همیشه قابل لمس بوده و خیلی هامون رو دلسرد و ناراحت کرده لاویشه اینجاست که این فاصله رو تا جایی که در توانش هست کم کنه و کنارتون باشه.

 

ما جمعی از دانش آموختگان داروسازی وکارشناسان تحصیل کرده هستیم که در کنار هم تمام تلاشمون رو میکنیم تا بتونیم این کمبود رو جبران کنیم،

ما در لاویشه تلاشمون اینه که شما رو با محصولات اصل و تایید شده آشنا کنیم.

به صورت خلاصه ولی تخصصی و به دور از هرگونه زیاده گویی در مورد محصولات، اطلاعات مفید هر محصول رو به شما نشون بدیم تا با آرامش و اطمینان خرید و بررسی تون رو انجام بدین.

اینجا ما همیشه کنار شما هستیم حتی اگر تمایل به تهیه محصولی ندارین ، ما همیشه هستیم تا شما رو راهنمایی کنیم و شما بتونین بهترین تصمیم رو برای سلامت جسمتون بگیرین.

 

همراهی داستان همیشگی ماست.....

تیم لاویشه