قوانین و مقررات لاویشه

قوانین و مقررات لاویشه

1 . تمامی محصولات لاویشه در سایت لاویشه دارای مجوز فروش از سازمان مربوطه می باشند .

2 . تمامی محصولات لاویشه در سایت لاویشه دارای تاریخ مصرف معتبر می باشند . 

3 . بنا بر دستور اکید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو امکان مرجوع شدن محصولات فروخته شده وجود ندارد.

4 . تمام محصولات سفارشات شما در زمان ارسال بررسی می گردد , لاویشه  از ارسال محصولات بی کیفیت و تایید نشده توسط واحد کنترل نهایی خود جلوگیری می نماید . واضح است که در اینصورت لاویشه موظف به کنسل نمودن سفارش و استرداد مبلغ پرداخت شده در کمترین زمان ممکن می باشد . سفارشات پرداخت در محل نیز مشمول همین قانون لاویشه خواهند بود .

5 . لاویشه موظف است در زمان تعیین شده سفارشات را تحویل دهد , در غیر اینصورت موظف به اطلاع رسانی و هماهنگی با همراهان لاویشه جهت دریافت سفارش در زمان جدید می باشد .

6 . تمامی اطلاعات و نحوه مصرف محصولات در بروشور و صفحه محصول در وب سایت لاویشه آورده شده است . لاویشه هیچگونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه و یا نادرست محصولات توسط مشتری ندارد .

7 . لاویشه تنها مجاز به فروش کالاهای غیر دارویی با مجوز رسمی فروش از سازمان مربوطه می باشد و به هیچ وجه قادر به فروش یا ارسال دارو در کنار سفارش همراهان لاویشه نمی باشد .

8 . تمامی اطلاعات مشتری به صورت خصوصی نزد لاویشه محفوظ می باشد و لاویشه حق انتشار یا استفاده  از اطلاعات مشتری را ندارد.

9 . لاویشه مجاز به حذف نام و سوابق همراهان لاویشه نمی باشد , سوابق به صورت خصوصی و امن در بانک اطلاعاتی لاویشه حفاظت خواهند شد .

10 . سوء استفاده از برند لاویشه و بازفروش بدون مجوز کالاهای ارائه شده در لاویشه تبعات قانونی دارد و لاویشه می تواند طبق قانون خاطیان را مورد پیگرد قانونی قرار دهد .

11 . اطلاعات و تمام مطالب وب سایت لاویشه ، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی میشود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای  لاویشه محفوظ است. لاویشه حق ایجاد تغییر در قوانین ذکر شده را برای خود محفوظ میدارد و بازدید کننده نیز متعهد و موافق میباشد در هر بار ورود به سایت به صفحات قوانین سایت لاویشه رجوع نمایند تا از آخرین مفاد و شرایط استفاده از این سایت مطلع گردد.

صفحه اینستاگرام ما  lavishe_store@