داروخانه دکتر شیدادوست 

 

خرداد سال ۹۷ آغاز به کار داروخانه دکتر شیدادوست بود.

ما عرضه کننده داروهای تخصصی و همچنین مکمل های درمانی و محصولات آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی دارای تاییدیه رسمی از وزارت بهداشت و درمان سازمان غذا و دارو هستیم اما این پایان داستان ما نیست...

در کنار فعالیت های اصلی مانند :

-  عرضه و توزیع تخصصی دارو و مکمل های دارویی

- عرضه و توزیع محصولات بهداشتی و آرایشی

- عرضه و توزیع تجهیزات پزشکی

 

 اساس کاری داروخانه دکتر شیدادوست بر همراهی گذاشته شد و ما شروع به ایجاد ارتباطی موثر در محیط داروخانه ( و مهم تر از اون زمانی که شما داروخانه را ترک می‌کنید) کردیم:

قدم اول ایجاد راه های ارتباطی از طریق فضای مجازی بود تا تا بیماران و مراجعین بتونن مستقیم و بی واسطه و بدون هزینه با دکتر داروساز در ارتباط باشن.

تمام تلاش ما این بود که بتونیم فضایی را ایجاد کنیم که بیماران و مراجعین بتونن به راحتی و بدون صرف هزینه و از اون مهمتر زمان ، پرسش های دارویی و پزشکی خودشون رو با داروسازشون در میون بذارن که خوشبختانه خیلی موثر واقع شد و حالا با افتخار با خیلی از مراجعین خودمون در ارتباطیم و هر روز داریم به این فکر می کنیم که چطور میتونیم این ارتباط و این حال خوب رو راحت تر، بهتر و بیشتر کنیم.

با همین فکرا بود که تصمیم گرفتیم خدمات و ارتباطمون رو وسعت ببخشیم و در نهایت به ایده راه اندازی سایت داروخانه دکتر شیدادوست رسیدیم،

ما با کمک بهترین همکارانمون بخش فروش اینترنتی داروخانه را راه اندازی کردیم و اسم این اتفاق قشنگ  لاویشه   شد .

در حال حاضر  لاویشه  بخش فروش اینترنتی محصولات غیر دارویی ، مکمل های دارویی و محصولات بهداشتی و آرایشی از برندهای معتبر با تاییدیه رسمی از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت و درمان داروخانه دکتر شیدا دوست است. و ما به شما این اطمینان رو میدیم که تجربه ی متفاوتی از خرید داشته باشین.

 

همراهی داستان همیشگی ماست...